DENİZİN İYİLEŞTİRİCİ ETKİSİ; ‘’THALASSO ‘’

Sıcak veya soğuk olarak kullanılan deniz suyunun akıtma, damlama, duşlama ve püskürtme yöntemleriyle uygulanmasından oluşan Thalasso terapilerini keşfedin… Thalasso ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının sağlıkla bütünleşmiş halini Starlight’ta hissedin…

Günün stresli ve yoğun temposundan arınmak, zihinsel ve fiziksel sağlığı iyileştirmek için uygulanan Thalasso terapileri Hipokrat zamanından beri yapılmaktadır. Thalasso bakımlarının iyileştirici etkileri; kan dolaşımı, sinir ve sindirim sistemi, uykusuzluk ve romatizma rahatsızlıklarını gidermektedir. Ayrıca zayıflamak için de kullanılan Thalasso, hem ruhsal hem de bedensel olarak dinlenmenizi sağlamaktadır. Thalasso terapileri kişiye özel tedavi uygulamalarıyla gerçekleştirilmektedir.

SALUS PER AQUAM (HAVUZ)

SUYLA GELEN SAĞLIK


Deniz suyu; kan plazması gibi 104 ana element ve minarelerden oluşmaktadır. Akdeniz; özellikle tuz ve magnezyum yoğunluğu bakımından oldukça zengindir. Thalasso terapilerinde deniz suyu; sodyum, potasyum, demir ve magnezyum bazlı ürünlerle desteklenerek kullanılmaktadır. Bu ürünler cilde işleyerek metabolizmayı hızlandırır, toksin atımını gerçekleştirir. 32°C - 37°C arasında ısıtılmış deniz suyu termal su görevi yaparak, romatizma rahatsızlıklarının tedavisinde iyi sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Starlight Thalasso; son teknoloji ekipmanları, konusunda eğitimli ve tecrübeli personeliyle hizmet vermektedir. Thalasso terapileri; 750 metre açık denizden ve 55 metre derinlikten getirilen deniz suyu ile gerçekleşmektedir. Thalasso ’da kullanılan deniz suyunun gençleştirici ektisini hissederken daha dinç ve zinde hale geleceksiniz.
AQUA GYMNASTİK
Terapi Süresi: 30 dk.

Isıtılmış deniz suyu içinde yapılan jimnastik seansından oluşan Aqua Gymnastik, hem eğlenceli hem de sağlıklı bir deneyim sunuyor. Aqua Gymnastik seansından sonra kendinizi saatlerce uyumuş kadar dinç ve anında fark edebileceğiniz şekilde dengeli hissedeceksiniz. Bir taraftan eğlenirken bir taraftan da vücudunuzun canlandığını fark edeceksiniz.

AFÜZYON MASAJ 
Terapi süresi: 30 dk.

Afüzyon masajı, sualtı masajı ve manuel masajın bir arada yapıldığı özel bir Thalasso bakımıdır. Terapide, ısıtılmış deniz suyu vücuda duş şeklinde püskürtülürken, masaj yağı ile tüm vücut masajı yapılmaktadır. Teninize düşen her su damlası doğal bir masaj etkisi yaparken, farklı basınçlarla vücuda çarpan su sakinleştirici etkisiyle tatlı bir huzur vermektedir.  Afüzyon masajıyla kaslar hızla gevşerken, vücutta yoğun bir rahatlama hissedilmektedir.

JET DUŞ 
Terapi süresi: 20 dk.

Jet Duş, belirli mesafeden vücuda basınçlı ve ısıtılmış deniz suyunun püskürtülmesiyle gerçekleşmektedir. Masajda lenf kanalları takip edilir. Jet duş, kan dolaşımını hızlandırırken, özellikle selülit olan bölgelerde etkin sonuçlar elde etmenizi sağlar.

BALNEO TERAPİ 
Terapi süresi: 20 dk.

Balneo Terapi, vücut fonksiyonlarını hareketlendirmektedir. Terapide kullanılan mikro tozlar haline getirilmiş deniz yosunları ve deniz tuzu, vücudu toksinlerden arındırır. Ayrıca vücuttan zararlı maddelerin atılımını sağlayarak daha sağlıklı ve arınmış hissettirir.

BANYOLAR
Egzotik yağlar, losyonlar ve bakım yapıcı banyo jellerinin kullanıldığı güzellik banyoları rahatlamanızı sağlar. Banyoda kullanılan destekleyici ürünler, değerli vitamin ve minerallerin cilde taşınmasını sağlamaktadır. Kadife yumuşaklığında ve ipeksi bir cilt için rahatlatıcı etkisi olan güzellik banyolarıyla cildiniz mineral ve vitamine doyacak.
Egzotik Güzellik Banyoları

  • Aromatik Çiçek Banyosu: 20 dk.
  • Cleopatra Süt Banyosu: 20 dk.
  • Yosun Banyosu: 20 dk.
  • Çamur Banyosu: 20 dk.
  • Şarap Banyosu: 20 dk.
    VK93018
    MENUmenu buton